1 / 8
Citroen Xsara Registrirana do 12.2022 vo Odlicna Sostojba!!
2.150 €
28.06.2022 23:24

Струга / Струга

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Citroen Xsara 2000 Godina Vo odlicna sostojba ,mnogu malku trosi ekonomicna e,servisirana redovno za poveke informacii na TEL.077/830-610 TEL.077/830-610
TEL.077/830-610

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
079226131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам