Se prodava niva
30.000 €
29.06.2022 22:50

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 18 dekara vo blizina na Gevgelija, selo Selemli.
Tel. 075 408581

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075408581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам