1 / 11
Merida Road bike
1 €
25.06.2022 11:17

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava Road bike velosiped marka Merida HFS 904
Golemina na ram M 52 cm
Brzini shimano 105
2 x 10 shimano kaseta 12-28
Kocnici shimano 105
Preden menuvac shimano 105
Zaden menuvac shimano 105
Pogon shimano 105 34-50
Aluminski ram so karbon viluska
Novi gumi
Bez nikakva mana bukvalno kako nov moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Poveke info na telefon ili viber

CENA 700 euro

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам