1 / 6
CO2 TIG MIG aparat za zavaruvanje servis i novi
15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 02:34

Штип / Штип

Поправам секаков вид на миг (цо2) и тиг (ац/дц) апарати за заварување. Продавам и нови со 6 месеци до 1 година гаранција зависно модел и цена
(13.000ден. 6 месеци 180А
23.000ден. 1 год. 200А)
Произведувам контролна електроника за нив со 6 месеци гаранција за сервис поправка. 8 години искуство со инвертери.

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070854642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам