1 / 1
Се бара негувател/ка
2 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 20:25

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

ПУСЗ на стари лица „Светла надеж“ има потреба од негувател/ка, во редовен работен однос. Заинтересираните да испратат кратка биографија на svetla.nadez@yahoo.com или да се јават на +389 70 346 946.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

svetla nadez
Потврден огласувач
070346946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам