1 / 9
VW Polo Classic 1.4 Atest Plin Reg 5.2023 Odlicno
1.250 €
09.07.2022 16:14

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

VW Polo Classic 1.4 44 kw 97 bez gram sminka so katalizator
Vo nasa sopstvenost 7 godini
Atest Plin,raboti i na Plin i Benzin
220 000 km original
Reg do 20.4.2023
4 novi gumi
Pred 15 000 km smeneto e set rebrast kais i set lamela
Poloto e maksimalno stegnato za tie godini bez poliranje,hemisko i drugi sminkanici so normalni nadvoresni zabeleski bidejki ne e od salon
Dva kluca
Cena 1300 evra bez zameni
Ima dobra korekcija na lice mesto,po tel cenata e taa

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070711332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам