1 / 10
SEAT LEON 1.9 105KS 2007G UVOZ
1.111 €
4.850 €
Денес 16:16

Неготино / Неготино

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

HITNO!!!! HITNO!!!
SEAT LEON 1.9 105KS 2007G

207000KM KOMPLET SERVISNI DOKUMENTI
✅UVEZENA OD GERMANIJA🇩🇪
✅075 888 469 Zoran

✅SITE STAKLA ELEKTRONIKA
✅KOZEN VOLAN
✅AUX
✅TEMPOMAT
✅BLUETOOTH
✅SENZORI ZA PARKING
✅KOMANDI NA VOLAN
✅KLIMATRONIK
✅DVA KLUCA
✅4850EVRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobs
Потврден огласувач
00491716180844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам