1 / 12
MAN TGX 18.440 EEV XXL(2012)
19 €
29.04.2022 16:36

Тетово / Тетово

875.000km (29.04.2022)
1200lit Dizel, Automatk
Klima, webasto, CoolParking ,frižider
Kožni sedišta, Distanc kamera, Funk (radio vrska)
Lamela set (825.000km)
Injektori (800.000km)
Nox senzor, sensori na retarder (800.000km)
Gumi : I-Michellin , II- Pirelli

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

HA-TI TRANS DOOEL
Потврден огласувач
075432016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам