1 / 5
Se izdava
30 €
30.07.2022 17:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bekir Aliriza 28

Se izdava
078/263-329
Marjan

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

marjan
Потврден огласувач
078/263-329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам