1 / 6
Tam 130 (Atego,Man,Volvo)
4.500 €
14.05.2022 13:00

Берово / Берово

Extra sostojba-Pali Vozi
Dolzina: 6metri
Smalena nosivost vo soobracajna,ne podlezi na firma,registracija mu kosta kolku na kola
Registriran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
070374426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам