1 / 10
Apartmani Ohrid Centar
1 €
15.12.2022 16:56

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se izdavaat apartmani vo strog centar na Ohrid
Povekje informacii na tel:
078 414 837
078 414 838

Instagram / @blueohrid
Facebook / Blue Apartments - Ohrid

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Elizabeta
Потврден огласувач
78414837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам