1 / 8
Prodavam Lenovo IdeaPad 100-15IBD Black
9.000 МКД
Цената е фиксна
24.05.2022 21:10

Битола / Битола

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptopot e koristen samo za filmovi i internet 2 godini nemal nikakov problem.Laptopot e vo odlicna sostojba baterijata trae okulu 30-40 minuti dokolku e vklucen i se raboti na nego,podetalni infomacii okulu delovite na laptopot moze da se vidat na slikite.
Rezolucija HD (1366x768)
Laptopot doagja so originalen polnac

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Sergej
Потврден огласувач
076796107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам