1 / 1
Instalacija i reinstalacija na operativen sistem
1.000 МКД
Цената е фиксна
29.04.2022 17:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Momentalno koristam Windows 10 operativen sistem za preinstalacija.
Molam kontaktirajte me na brojot: 079 350 301-Viktor
Whatsapp:+389 79 350 301

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

kiril
Јонче Мурѓевски бр.33
Потврден огласувач
075674544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам