1 / 5
Delovi za BMW e90
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.04.2022 18:22

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat zadni štopovi vo odlicna sostojba po polovna cena recisi novi bez nikakva grepka(orginal BMW) i senzor za radilica potpolno nov nikogash neiskorosten za BMW E90
Za povekje info na 072-263-004

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
072263004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам