1 / 2
Fap 4x4
3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2022 18:43

Гостивар / Гостивар

Vo super sostojba
Novi gumi
Servisiran
Spremen za sezona

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

dejan geceski
Потврден огласувач
078384494 070543127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам