1 / 1
Prodavam masina za sadovi
120 €
13.05.2022 12:00

Скопје Центар / Скопје

Prodavam socuvana masina za sadovi Beko. Mob 072277664

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
072277664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам