1 / 12
Audi A3 1.9TDI 105KS
4.800 €
19.05.2022 19:11

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A3 1.9TDI 105 Uvoz od Belgija Registrirano do17.09.22 Napraven golem i mal servis Moze zamena so moja doplata za AUDI A4 Info na 078 908 435 Oliver

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Audi
Потврден огласувач
078908435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам