1 / 12
GOLF 6 1.6 TDI 2009 god Extra sostojba
6.799 €
28.05.2022 13:18

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava
GOLF 6 2009 god
1.6 TDI 77kw 105 ks
motor,menjac,zamaec extra sostojba
novi gumi
orginal radio
parking senzori
greaci na sedista i mn drugo
sve funkcionalno,realni km
proverka po vasa zelba
plateno sve do registracija
072 264 516
078 331 315

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
078331315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам