1 / 11
PIAGGIO MP3 300ie yourban
3.300 €
17.08.2022 15:38

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Mp3 300ie yourban

Километри:

25000

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!
BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ve
Потврден огласувач
077 750 308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам