1 / 7
Samsung Galaxy J7 2017 EXTRA
4.700 МКД
19.05.2022 14:11

Кратово

Марка:

Samsung

Модел:

J7 2017

Боја:

Gold

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

📱 Samsung Galaxy J7 2017

➡️ 16GB / 3GB RAM

🔋 Baterija 3600mAh

➡️ Neverlock - Raboti na site karticki

📷 Kamera 13MP / 8MP

➡️ Telefonot e kompletno ispraven i funkcionalen, socuvan e kako NOV bez grepka

🔌 Sledi so polnach, maska i staklence folija !
 🔌
💶 Cena: 4700den - Bez Zameni !!!
📞 Tel. 075/571-399 Viber/WhatsApp ☎️ 

📍 Lokacija: Kratovo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy J5 2017 EXTRA SOSTOJBA

4300 МКД

iPhone 11 64GB Full Pack Extra Sochuvan

390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам