1 / 4
DREGER ZA TESTIRANJE NA ALKOHOLIZIRANOST
1.000 МКД
06.06.2022 16:58

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

NOVI DREGERI ZA TESTIRANJE NA ALKOHOL VO KRVTA
RABOTI NA BATERII
MOZE KONTAKT NA VIBER

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам