1 / 6
PRODAVAM VELOSIPED MARKA ,,ROG,, SLOVENSKI
8.000 МКД
07.05.2022 03:42

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam poloven velosiped marka ,,ROG,, slovenski proizvod, golemina na trkala 26", so 21 brzina, aluminiumski.
Cena: 8.000,- denari.
Tel. 071 241 641.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bond-001
Потврден огласувач
bond-001@hotmail.com
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам