1 / 2
Tepisi/tepisoni
2.500 МКД
08.05.2023 18:43

Скопје Центар / Скопје

Se prodava očuvan, ispran, 2x cca 3m tepih kako na slikata. Imame i drugi.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Malina
Потврден огласувач
072218986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам