1 / 12
MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA
3.300 €
19.09.2022 10:59

Велес / Велес

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2008.GODINA
UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
VISOKO NIVO NA OPREMA
REALNI 160.000KM SO SERVISNA KNISKA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам