1 / 12
MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008
8.200 €
8.300 €
17.05.2022 10:24

Берово / Берово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

178 kw / 242 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE
KLIMATRONIK, TEMPOMAT, ESP, AIRBAG, ABS I DR
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI I STAKLA
SERVO VOLAN, CENTRALNO ZAKLUCAVANJE
DVA KLUCA, KOZEN SALON, KOMANDI NA VOLAN
BORD KOMPJUTER GOLEM EKRAN
ALUMINIUMSKI BANDAZI
ZATEMNETI STAKLA VNESENI VO SOOBRAKAJNA
ZIMSKI GUMI I LETNI GUMI
GARAZIRAN I REDOVNO SERVISIRAN
REGISTRIRAN DO 10. 05. 2023
GO IMAM VEKE 5 GODINI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075301081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам