1 / 1
Барам ВОЗАЧ за камион
По Договор
26.06.2022 13:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Бараме ВОЗАЧ за камион

1️⃣ исклучиво со европски документи,
2️⃣ се вози LKW Walter,
3️⃣ релација Бенелукс,
Германија ➡️ Холандија ➡️ Германија,
Германија ➡️ Белгија ➡️ Германија,
4️⃣ не е потребно АДР, (бидејќи не се вози АДР роба),
5️⃣ редовно вработени и осигурани (според закон),
6️⃣ исплата на трансакциска сметка,
7️⃣ редовна исплата без никаков аргумент за задоцнување,
8️⃣ ако немате искуство можеме да ви овозможиме обука.

☎️ инфо:
📞 mob 4915210725572
📞 viber 38970262987
📞 whats app 38970262987

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070262987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам