1 / 1
Samsung Galaxy A13 nov
1 €
30.04.2022 12:51

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A13

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava Samsung Galaxy A13 nov neotpakuvan kupen od A1 na 18.04.2022 so 2 godini garancija. Cena po dogovor.
Tel: 078443984

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070821987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам