1 / 10
Generic TR 125
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 09:59

Битола / Битола

Марка:

KSR Moto

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2014

Модел:

TR 125

Километри:

15000

Ne ispraven donesen od Germanija so dokumenti mozi da se carini

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075312518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам