1 / 12
Се Продава ИТНО Стан во центарот на Град Кичево!
55.100 €
15.05.2022 13:00

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

95 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

..

Се продава стан на приземје од 95 м2 во Кичево во близина на центарот на градот. Станот е во нова градба, внатрешноста ќе биде завршена до крајот на месецот . Станот е со лист за предбележување.
Цена 580евра по м2.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
070278530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам