1 / 6
Kia Sportage 2.0 4x4 jeep
1.000 €
17.09.2022 13:34

Кичево

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

999 kw / 1358 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Defekt Glava- Dekla
Se prodava isklucivo cela

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

deks
Потврден огласувач
071371155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам