1 / 6
Honda Accord Coupe 2010 2.4
9.900 €
Цената не е фиксна
30.04.2022 14:35

Дебар / Дебар

Марка:

Honda

Модел:

Accord

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

75000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Останато

Honda Accord Coupe 2010 2.4
4 Cylinder
190 HP
Aux
6CDs
TPMS
Wheels 225/50 R17

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

edmond
Потврден огласувач
078241002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам