1 / 12
Zastava 750 zastava 850 fico fikjo enterier sedista oldtimer
По Договор
13.06.2022 11:46

Тетово / Тетово

na prodazba luksuzen kompleten obnoven enterior za fico cel set kompleten
Mozna zamena sa stari neistapasirani sedista so vasa doplata, imam poveke spremni modeli poveke info na tel 071466331

Категорија: Останато

Се продава од:

Gunay
Потврден огласувач
071466331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам