1 / 1
ZIDARI GERMANIJA!!!!!!!!!
99 €
30.04.2022 15:30

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat 3ca iskusni i seriozni zidari za rabota vo Germanija, Berlin i okolina.
Smestuvanje obezbedeno vo Berlin.
Za povekje informacii
Tel:
077 485 812

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
077485812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам