1 / 9
Beverly S 250ie 2007god.
1.800 €
Цената е фиксна
30.06.2022 18:50

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Beverly S 250ie

Километри:

15000

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација.
Во одлична состојба.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Deutcshe Wagen
Потврден огласувач
070365150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам