1 / 8
Maici
350 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2022 15:36

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Маички

Големина:

XL

Боја:

Темно зелена

Se prodavaat 2 dolgi fustani 1×500 i 4 kratki 1×300
Zenski maicki 5 parcinja 1×250
Detski bluzi 4 parcinja 1×300
Detski dresovi 12 parcinja 1×500
Maski maici XL 15 parcinja 1×350
Za kupeni poveke raboti ima popust
Za celata roba extra cena
Materijalite se kvalitetni i novi

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Maki
Потврден огласувач
075440023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам