1 / 3
Транспортер
800 €
18.06.2022 22:26

Карпош / Скопје

Се продава Транспортер,
Скоро ново, многу малку користено.
Цена 1500ден.
071 209-750

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

mebel
Потврден огласувач
071209750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам