1 / 10
Fiat Punto 1.3 dizel 66kw 2007god
3.300 €
10.06.2022 22:03

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 66kw 2007god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford S-Max 2.0TDCI 103 kw 2008god

0 €

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

4500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам