Kupuvam plac Rankovci ili Petralica
3 €
30.04.2022 17:49

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam plac do 500m2 vo Rankovci ili Petralica, vo blizina da ima struja, dajte ponuda.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Marjan
Потврден огласувач
070830585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам