1 / 7
BMW X5 3.0D 184KS
По Договор
01.07.2022 12:15

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

P R O D A D E N O
Kolata e vo odlicna sostojba,so bogata oprema.
Napraven servis na motor i menuvac.
Reg do Juli
📞071 555 556

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

3
Потврден огласувач
078812222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам