1 / 7
Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del
1 €
18.01.2023 14:08

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Petar Caulev

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, nad charsijata, Tabana i riben restoran Lihnidos

*Lokacija - ul. Petar Caulev br.56 (nad plostadot i Tabana, pozadi Apteka Tilevi, 2 red vo blizina na Vila De Lago i Vila Mia

*Kvadratura - 130m², so sopstven parking (garaza) i dvorno mesto

*Moznost za nadgradba
*Adaptacija na 5 lux apartmani na momentalnata sostojba (veke izraboten ideen proekt)

Kontakt na 076 600 077

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
076 600 077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам