1 / 10
Топ за наводнување
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 20:01

Неготино

Се продаваат два топа за наводнување секаков вид на земјоделски култури.
Се продаваат комплет со столбчиња. Повеќе инфо на вибер.
Во секое време

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

mishko
Потврден огласувач
071370305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам