1 / 9
Passat CC 2.0 TDI 140hp 2009/10
9 МКД
30.04.2022 19:11

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW PASSAT CC 2.0TDI 140hp 2009/10 (8ventili) HIGHLINE EKSTRA SOSTOJBA, 4 NOVI GUMI, REGISTRIRANA DO 10 MESEC ,NAPRAVEN GOLEM SERVIS !

FULL OPREMA !


Moze zamena so vasa doplata !

073-232-232

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Abdul
Потврден огласувач
073232232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам