1 / 3
Персиски Килими
1 €
09.06.2023 23:52

Карпош / Скопје

Персиски килими, цена по договор.
Има 2 килима и две стази:

2 килими: 3 x 2 метра.

3 стази: 3.30m x 80cm, 2.5m x 80cm, 1m x 80cm.


Килимите се рачна изработка и се волнени, 40.000 чвора.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
072225012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам