1 / 3
Кенгур / Kengur (Lorelli)
1.500 МКД
21.08.2022 07:55

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам кенгур за бебе. Кенгурот е комплетно нов и никогаш не е користен (спакуван е во оригинална кутија - како што е и купен).

Праќаме и по карго.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебефон -Кенгурчиња

Се продава од:

Бранкица
Потврден огласувач
078393980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам