1 / 8
Se prodava motor kawasaki
2.700 €
25.06.2022 11:44

Тетово / Тетово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

Ninja

Километри:

30000

Proizvod 2010 250 c
31000km pominato
Auapuk ....
Cena 3000 euro

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

noolii
Потврден огласувач
072554836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам