1 / 6
Се продава бебешка опрема
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2022 00:32

Битола / Битола


Се продаваат зачувани и малку користени: Количка 3 во 1=8000 ден,
Количка 2200, релаксатор 2900,дубак 2000,игрална со душек =2900 и
када со држач=1100

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

jove
Потврден огласувач
071589056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам