Top lokacija
7 €
02.07.2022 07:47

Штип / Штип

Квадратура:

37 m²

Греење:

Струја

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata ulica I e na frenkventna
mesto polozba .Parking ima za poveke vozila I odgovara za mnogu dejnosti.
Info 078 430 157

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078417499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам