1 / 2
I3 7100 3.9ghz procesor
1.900 МКД
2.500 МКД
07.06.2022 15:25

Свети Николе / Свети Николе

Lga1151 I3 7100 3.9ghz 2cores / 4threads procesor ispravna sostojba koristen za gaming so dobar kuler (se prodava samo cpu)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Angelce
Потврден огласувач
078544534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам