1 / 3
Se prodava! Opel Astra
По Договор
15.05.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena po dogovor
Tel za kontakt: 070 320 840 - Jovan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
070320840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам