1 / 1
Prodavam ispraven Bezicen telefon - Фиксен безжичен телефон
500 МКД
Цената е фиксна
04.06.2022 17:30

Скопје Центар / Скопје

Prodavam ispraven Bezicen telefon - Фиксен безжичен телефон

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

ProPC
Потврден огласувач
070545675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам